Katastrofalan start skupo koštao mlade: Češka razbila Crnu Goru!

0

Mlada fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je od Češke sa 3:0 u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

TOK MEČA:

Kraj! Naš tim je poražen u jako važnom meču sa 3:0, a nakon tog neuspjeha Evropsko prvenstvo je daleko…

70′ – Još 20 minuta do kraja meča, očigledno je sve izgubljeno u prvih 16 minuta, Češka bez većih problema kontroliše duel.

51′ – VELIKA ŠANSA ZA NAŠ TIM! Sjajna lopta Kosovića za Đorđevića, koji je bio sam ispred golmana Češke, ali naš napadač nije najbolje šutirao, Zima je nogom intervenisao.

Kraj prvog dijela, naš tim je katastrofalno ušao u meč, primili smo tri brza gola, koja su nas u potpunosti poremetila.

36′ – Koliko naši loše igraju najbolje govori to da je već sada Radonjić riješio da zamijeni dva igrača. Mandić i Kartal su napustili teren, a u igri su Vušurović i Boljević.

16′ – Novi pogodak Češke, debakl, gubimo 0:3. Bila je to brza kontra Češke, sjajno je Šik proigrao Čermaka, koji je matirao Kordića za 3:0.

9′ – Česi vode 2:0! Kakav šok na startu meča pod Goricom! Nakon centaršuta sa lijeve strane Šik je šutirao glavom, Kordić nije uspio da uhvati loptu, Šik je pritrčao, bio je brži od našeg golmana i poslao je loptu u mrežu.

6′ – GOL za Češku, gubimo 0:1! Šik je bio precizan sa bijele tačke. Češka je dobila penal nakon kornera, Lagator je povukao za dres Šika, a sudija je pokazao na bijelu tačku.

Evo sastava:

Mladi žele da savladaju Češku i tako ostanu u igri za prvo ili drugo mjesto u grupi.

Češka je lider u Grupi 1, ima pet bodova više od naše selekcije.

U prvom međusobnom duelu bilo je 3:3.

Meč na stadionu pod Goricom počinje u 20 sati i 30 minuta.