Kladite se na FA kup u Meridianu Vas očekuju extra bonusi preko 1000 % !!!

0

Da li će Votford ostvariti prvu pobjedu nad Sitijem još od 1989. godine, ili će Građani ući u istoriju engleskog fudbala ? Pogledajte danas u direktnom prenosu u svim Meridianovim poslovnicama.

Mančester Siti – Votford

Meridian tip pp1+dp1+

U FA kupu je jedna stvar sigurna, trofej će promijeniti vlasnika i petu sezonu zaredom. Mančester siti juriša na tripl krunu u Engleskoj, što do sada u istoriji nije uspio da objedini nijedan klub na ostrvu (Mančester junajted je 1999. godine osvojio Premijer ligu, FA kup i ligu šampiona, ali ne i Liga kup). Do sada su Građani u pet navrata osvajali ovo takmičenje (poslednji put 2011. godine), dok je Votford jedini put igrao u finalu 1984. godine. Stršljenovi su tada poraženi od Evertona sa 2:0, pred više od 100 hiljada gledalaca, a u sadašnjem sastavu, samo su golmani Ben Foster i Eurelio Gomes tada bili rođeni. Izuzetno mlada ekipa koju sa klupe predvodi Havi Garsija ušla je u istoriju FA kupa nakon polufinalne utakmice protiv Vulverhemptona ove sezone, kada je do 79. minuta gubila 2:0, a onda je usledila rapsodija žuto-crnih. Đerar Delofeu je prvo smanjio prednost Vukova, da bi u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena Troj Dini poravnao rezultat na frenetičnom Vembliju pred preko 80.000 ljubitelja najvažnije sporedne stvari na svijetu, i meč odveo u produžetke. Tamo je totalni preokret režirao svojim drugim golom na utakmici Delofeu i odveo Votford u dugo očekivano finale. Stršljenovi su u stanju euforije pred ovaj duel, a pitanje je kako će se snaći na Vembliju, pošto je trener protivnika čovek koji je slavio u 11 od 12 finala – Pep Gvardiola (jedini poraz doživeo je kao strateg Barselone u finalu Kupa Kralja 2011. godine).

U periodu od 18. maja do 20. maja uplati depozit min. 5€, iskoristi ga za odigravanje tiketa i kvalifikuješ se za izvlačenje bonusa od 10€! Meridian nagrađuje 10 igrača!