KUP: Može li Mladost do iznenađenja?

0

Śutra se igraju tri revanš meča 1/4 finala Kupa Crne Gore. Utakmica između Zete i Petrovca odložena je za sedam dana zbog reprezentativnih obaveza fudbalera domaće ekipe.

Najzanimljiviji meč očekuje nas na “DG Areni” đe će Mladost iz Lješkopolja ugostiti Budućnost. Prvi meč “pod Goricom” okončan je bez pobjednika 1:1. Gosti su na Gradskom stadionu vodili do finiša golom Luke Tiodorovića iz jedanaesterca u 42. minutu. Ipak, Budućnost je izbjegla poraz zahvaljujući autogolu Ilije Radunovića u 81. minutu.

Domaćin najavljuje veliko iznenađenje, dok je trener Budućnosti Branko Brnović ranije kazao da ukoliko njegov tim ne prođe u narednu fazu Kupa, ni on ni igrači nijesu za Budućnost.

Lovćen će na stadionu Čelika dočekati Mornar iz Bara. U prvom meču sastav sa Cetinja je slavio 1:0. Gol odluke postigao je Đurović…

Igalo na svom terenu dočekuje Sutjesku. Prvi meč u Nikšiću okončan je trijumfom domaćih 2:0.