La Liga i Meridianbet tiket!

0

Na današnjem programu imamo 4 meča španske La Lige. Meridianbet analizira za vas. Ukupna kvota na tiketu je 22.60 , a kod brzog tiketa je #5058.

Alaves-Valjadolid

Četiri od pet poslednjih mečeva Alavesa je bilo 0:0 na poluvremenu, dok Valjadolid kao gost nije primio gol u prvom poluvremenu na tri od pet mečeva. Meridianbet na tiket stavlja igru prvo poluvrijeme neriješeno (PX) po kvoti 1,89

Valensija-Granada

Iako nikada nisu pobijedili ekipu Valensije sada su u najboljoj poziciji do sada. Na tabeli su bolje pozicionirani i imaju kvalitetan tim ove sezone. Valensija sedam mečeva zaredom u svim takmičenjima daje i prima gol na meču. Meridianbet stavlja na tiket igru GG po kvoti 2,19

Eibar-Real Madrid

Eibar ima najmanji stadion u ligi i teško ih je pobijediti. Dok Real na blista na gostovanjim sa 1 golom na 3 zadnja gostovanja u La Ligi. Epilog susreta nećemo prognozirati ali zato mreže rivala neće biti pune. Meridianbet stavlja na tiket igru 0-2 po kvoti 2,33

Barselona-Celta

Selta na zadnjih pet gostovanja samo dva gola u La Ligi. Sa ovakvom formom ići na Camp Nou, mogu samo da se nadaju da će se Barsa ispromašivati. Meridianbet ne misli tako i stavlja na tiket igru 1&4+ po kvoti 2,30

Samo u Meridianu. Uplati karticom i osvoji iPhone 11!