LE: Evo svih potencijalnih rivala OFK Titograda, Rudara i Budućnosti

Crna Gora će kao i prethodnih sezona u kvalifikacijama za Ligu Evrope imati tri predstavnika.

Ove sezone su to pobjednik Kupa OFK Titograd, Budućnost koja je bila druga na tabeli i Rudar koji je učešće izborio da kažemo za zelenim stolom.

Svi naši timovi će preskočiti preliminarnu rundu i takmičenje kreću od 1.kola.

U grupi povlašćenih je samo OFK Titograd, a u grupi nepovlašćenih su Budućnost i Rudar.


POTENCIJALNI RIVALI  – OFK TITOGRAD

Vaduz (Lihtenštajn), Levadija (Estonija), Milsami (Moldavija), Stjarnan (Island), Birkirkara (Malta), Ferencvaroš (Mađarska), Kliftonvil (S. Irska), Dunajska Streda (Slovačka), Široki Brijeg (BiH), Pjunik (Jermenija), Partizani (Albanija), Čikura (Gruzija), Zarija (Moldavija), Petrokub (Moldavija), Trakai (Litvanija), Luftetari (Albanija), Lači (Albanija), IBV Vestmanajer (Island), Ujpešt (Mađarska), Honved (Mađarska), Liepaja (Letonija), Europa (Gibraltar), B36 Toršaun (F.Ostrva), Škupi (Makedonija), Ilves (Finska), KuPS (Finska), Lahti (Finska), Deri Siti (Irska), Šamrok (Irska), Samtredija (Gruzija), Folgore (San Marino), Riga (Letonija), Trans Narva (Estonija), Strumbas (Litvanija), Bala Taun (Vels), Gandžasar (Jermenija), Banants (Jermenija), Balzan (Malta), Gzira (Malta), Progres (Luksemburg), Rasing (Luksemburg), Glenavon (S.Irska), Kolerajn (S.Irska), Konah (Vels) i NSI Runavik (F.Ostrva).

Najpoželjniji rival: Konah, Progres, Folgore, Europa.

Najteži rival: Ferencvaroš


POTENCIJALNI RIVALI – BUDUĆNOST I RUDAR

Kopenhagen (Danska), Maribor (Slovenija), Makabi Tel Aviv (Izrael), Partizan (Srbija), Molde (Norveška), Apolon (Kipar), Dinamo Minsk (Bjelorusija), Leh (Poljska), Hafnarfjordur (Island), Dandalk (Irska), Žalgiris (Litvanija), Gabala (Azerbejdžan), Osijek (Hrvatska), Nordsjeland (Danska), Vardar (Makedonija), Trenčin (Slovačka), Slovan (Slovačka), Beitar (Izrael), Anortozis (Kipar), Dinamo Tbilisi (Gruzija), Vitorul (Rumunija), Gornjik (Poljska), Nome Kalju (Estonija), AIK (Švedska), Haken (Švedska), Slavija (Bugarska), CSKA Sofija (Bugarska), Levski (Bugarska), Nefči (Azerbejdžan), Kesla (Azerbejdžan), Radnički Niš (Srbija), Spartak Subotica (Srbija), Ventspils (Letonija), Šahtjor Soligorsk (Bjelorusija), Glazgov Rendžers (Škotska), Hibernijan (Škotska), Tobol (Kazahstan), Irtiš (Kazahstan), Kairat (Kazahstan), Fola Eš (Luksemburg), Sarpsborg (Norveška), Rabotnički (Makedonija), Sarajevo (BiH), Domžale (Slovenija), Željezničar (BiH), Rudar Velenje (Slovenija).

Najpoželjniji rivali: Fola Eš, Nome Kalju, Žalgiris.

Najteži rivali: Kopenhagen, Maribor, Partizan, Apolon.


Žrijeb za 1.kolo kvalifikacija za Ligu Evrope na programu je 20.juna.

Prvi mečevi igraju se 12.jula, a revanši sedam dana kasnije.

Advertisements