Lester nastavlja put ka Ligi šampiona (VIDEO)

0

Fudbal ne staje na Ostrvu, tako da su odigrane još 2 utakmice 20.kola Premijer lige.

Drugoplasirani Lester je na gostovanju na Olimpijskom stadionu u Londonu, savladao Vest Hem sa 2:1 golovima Kelečia Ihenača i Demaraija Greja. Gol za Vest Hem za izjednačenje pred sam kraj prvog dela igre je postigao Pablo Fornals.

Pri rezultatu 0:0 u 12.minutu strijelac drugog pogotka za Lester, Grej, nije iskoristio penal pošto mu je udarac odbranio Lukaš Fabijanski.

U drugom meču Totenhem je uspio da izvuče remi protiv posljednjeplasiranog Noriča. Domaći su poveli poslije sjajne akcije, strijelac je bio Mario Vrančić.

Kristijan Eriksen iz „slobodnjaka“ donosi izjednačenje u 55.minutu, međutim „kanarinci“ auto golom Orijea u 61.minutu ponovo dolaze u prednost. Hari Kejn je u 83.minutu sa bijele tačke doneo bod Totenhemu, pošto je na njemu i napravljen faul za najstrožu kaznu

Posle meča dosta će se pričati o situaciji iz 34.minuta kada je VAR poništio gol Temua Pukija. Da li je bio ofsajd procijenite sami.