Lovćen bolji od Zete u Golubovcima

0

Fudbaleri Lovćena savladali su ekipu Zete u prijateljskom meču u sklopu priprema za nastavak šampionata – 3:2 (1:1).

U duelu koji je odigran na „Trešnjici“, Lovćen je prikazao dobru igru kojom je došao do zasluženog trijumfa.

Golubovčani su bolje ušli u meč pa su već iz prve prave prilike preko Nikole Krstovića u 6. minutu stigli do vođstva.

Lovćen je kako je vrijeme odmicalo igrao sve bolje, a do poravnanja je došao u finišu prvog poluvremena. Strijelac je bio Dejan Zarubica koji je glavom, nakon dobrog ubacivanja sa lijeve strane, savladao golmana tima sa Trešnjice.

Tokom drugog poluvremena viđena je mnogo bolja i lepršavija igra, sa puno šansi i još tri pogotka.

Već u 49. minutu, cetinjski tim je preko Marka Đurovića preokrenuo rezultat na 2:1.

U igri otvorenog garda odgovor Zete stigao je u 60. minutu kada je Nikola Krstović ponovo zatresao mrežu gostiju.

Konačan rezultat meča i pobjedu Cetinajnima donio je Goran Vujović u 70. minutu lijepim golom iz slobodnog udarca.

Zeta – Lovćen 2:3 (1:1)

Stadion Tešnjica, gledalaca: 100. Sudija: Mladen Gospić (Podgorica).

1:0 – Krstović 6′
1:1 – Zarubica 43′
1:2 – Đurović 49′
2:2 – Krstović 60′
2:3 – G. Vujović 70′

ZETA: Namaško, Kovačević, Vujačić, Baošić, Đ. Vukčević, Milojko, L. Lambulić, Sekulić, Pešukić, Bošnjak, N. Krstović. Igrali su još: Ceklić, Kontić, I. Vukčević, Goranović, P. Krstović, S. Krstović, Puletić.

LOVĆEN: Janjušević, Petričević, Radišić, Rajović, Radunović, J. Vujović, Camaj, Kaluđerović, G. Vujović, Pejaković, Eraković. Igrali su još: Zarubica, F. Vujović, Đurović, M. Draganić, N. Draganić, Bracanović, Čavor, Roganović.