Meridianbet kvote: Građani čekaju Fulham!

0

Za ekipu Pepa Gvardiole snovi o odbrani titule Premijer lige su završeni posle kiksa sa Kristal Palasom.

Odbrana trofeja u ostalim takmičenjima su im sada prioritet kao i Liga Šampiona gdje se sastaju sa Real Madridom u 1/8 finala. U 1/16 finala FA kupa dočekuju ekipu Skota Parkera, Fulam koji je u prethodnom kolu pobijedio Aston Vilu i najavio da se želi boriti za ovaj trofej. Mogu li se i oni upisati na listi ekipa koje su ove sezone pobijedili Siti? Meridianbet daje kvotu 30 na njihovu pobjedu.

Ne pamtimo kada je Siti na svom “Etihad” stadionu odigrao na malo golova pa ni ovaj meč neće biti izuzetak. Kombinacija golova prvo poluvrijeme 1-2 i drugo poluvrijeme 3+ I1-2&II3+ je predlog Meridanbet-a koji daje kvotu 3.80 na tu igru. U prethodnih 5 mečeva na svom stadionu Siti nije primio gol od Fulama, ali ove sezone ne igraju tako stabilno pa su na poslednjih 10 utakmica samo jednom sačuvali svoju mrežu. Da Fulam postigne prvi gol na meču Meridianbet daje kvotu 5.35,a da taj gol bude prvi u prvom poluvremenu daje kvotu 6.25

Meridianbet daje i sjajnu kvotu 3.26 na novu igru tačan rezultat bilo kada 1:1 i kvotu 13.50 na tačan rezultat bilo kada 2:2