Meridianbet kvote za La Ligu!

0

Nedelja je pravi dan za odmor uz fudbal i tiket na La Ligu!

Valladolid-Real Madrid

18 mečeva u nizu kraljevski klub nema poraz. Dijele prvo mjesto sa Barselonom na tabeli La Lige, a u međuvremenu su i osvojili Super kup Španije pobijedivši Atletiko Madrid nakon penal serije. U prvom meču ove sezone odigranom u Madridu Valjadolid se izvukao u 88. minutu kada je stigao do izjednačenja. Pripremio je osvetu Zidan i neće se dva puta ponoviti da ga neko nadmudri na takav način. Kako Valjadolid igra poslednjih nekoliko mečeva možemo zaključiti da ne idu da pobjede već da ne izgube utakmicu. Samim tim postigli su 17 golova na 20 mečeva u ligi. Zidan je promijenio stil igre iz prvoga mandata u Realu pa je sada čak bolji defanzivni tim i od Atletiko Madrida. Primili su samo 13 golova. Iz svega ovoga možemo zaključiti da će Real laganim pritiskom na odbranu Valjadolida čekati svoju šansu. Meridianbet predlaže igru 2&0-3 po kvoti 2.25 ili igru X-2&0-2 po kvoti 8.50 za igrače koji vole izazove.

Getafe-Betis

Sigurno dva tima koja zaslužuju bolju poziciju na tabeli. Hetafe se koliko-toliko i drži u vrhu dok Betis nikako da proradi na gostovanjima. Imaju samo jednu pobjedu nad Majorkom koju se jedva izvojevali braneći 0:2 od 33. minuta. 3 boda iz predgrađa Madrida su odnijeli samo Barselona i Real Madrid. Teško da Betis može svoju formu popravljati u ovom meču. U prvom meču u okviru 4. kola La Lige Betis je golom Hoakina iz penala ukrao zaslužena 3 boda Hetafeu. Sada to neće dozvoliti u svojoj tvrđavi pa Meridianbet predlaže igru 1&GG po kvoti 4.80 ili igru na golove I1-2&II2-3 po sjajnoj kvoti 4.55