Meridianbet kvote: Sevilja ni sa Lopetegijem ne može protiv tradicije i Real Madrida!

0

Real Madrid se vratio! Pobjednici su Super kupa, imaju samo jedan poraz u La Ligi, uz Atletiko Madrid su tim su sa najmanje primljenih golova (12) i dijele prvo mjesto sa Barselonom na tabeli.

U subotu od 16:00h na svom hramu fudbala “Santiago Bernabeu” stadionu dočekuju u okviru 20. kola španske La Lige ekipu Sevilje. Tradicionalno u Madridu ostaju tri boda, bar je tako bilo u poslednjih 10 susreta od 2010. godine. Nikada za navedeni period Sevilja nije stigla do bodova u tim mečevima. Kakvu sezonu igra Real teško da i u ovom meču mogu protiv tradicije.

Meridianbet daje sasvim solidnu kvotu 1.65 na pobjedu madriđana i nastavak sjajne serije.

Rijetke su situacije da Real primi gol ove sezone, pa čak ni Barsa nije to uspjela na Kamp Nou. Da Real pobijedi i sačuva svoju mrežu po 11. put ove sezone kao što je to bio slučaj u prvom meču ove sezone kada je Real slavio sa 0:1, Meridianbet daje kvotu 2.99

U prosjeku Real postiže oko dva gola po meču i to većinu u drugom poluvremenu kad svojim presingom natjeraju protivnika na grešku. Ovu igru, da domaćin postigne od 2-3 gola u drugom poluvremenu DII2-3, možete naplatiti po kvoti 3.25 u Meridianbetu.