Meridianbet Liga Evrope! Džerard završava posao!

0

Revanš meč šesnaestine finala Lige Evrope donosi nam duel u Bragi između domaće Brage i Rendžersa. U prvom meču izabranici Stivena Džerarda slavili su nakon preokreta i pokazali karakter i želju da se nađu u sledeći krug takmičenja. Domaćin mora da bude agresivan i da napadne od samoga početka što daje prostora Džerardovoj ekipi za kontre.

Meridianbet vjeruje u posao koji radi Stiven Džerard i daje sjajnu kvotu 3.95 na njegovu pobjedu večeras.

Kako su u prvom meču dozvolili sebi da prime dva gola i jure zaostatak sada će biti spremniji, a za one koji vjeruju da će Rendžers doći prvi do prednosti Meridianbet nudi kvotu 2.52 na igru tačan rezultata bilo kada 0:1. Osim toga Meridianbet vam nudi i kvotu 3.20 da taj gol bude prvi u prvom poluvremenu.

Za igrače koji vjeruju da taj jedan gol nije kraj priče za ekipu Rendžersa Meridianbet je spremio sjajnu kvotu 4.61 da gosti postignu gol u oba poluvremena.

Uglavnom, vjerujemo u Stivija Džija i njegovu filozofiju fudbala, a vi večeras od 18:00h na sajtu Meridianbet ispratite ovaj meč na uživo ponudi uz sjajne kvote.