Meridianbet tiket za petak!

0

Dijon-PSG

Prvi meč 12. kola francuske Lige 1. Sastaće se poslednjeplasirana i prvoplasirana ekipa na tabeli. O formi ove dvije ekipe govore njihova mjesta na tabeli. PSG ce noćas na teren poslati kombinovani sastav imajući u vidu naredni meč u Ligi Šampiona sa Klub Brižom, a pobjeda u tom meču bi im obezbijedila prolaz u dalji dio takmičenja. Dijon ima problem sa postizanjem pogodaka (5 na 11 utakmica) tako da Meridianbet prognozira mirnu utakmicu uz malo postignutih golova. Kvota na tu igru (0-2) u Meridianbet-u je 3.10.

Hofenhajm-Paderborn

10.kolo njemačke Bundes lige otvoriće duel ekipa Hofenhajma i Paderborna. Hofenhajm na krilima 4 pobjede zaredom ulazi u ovaj meč pun samopouzdanja protiv poslednjeplasirane ekipe i ekipe bez pobjede i gostima. Očekujemo sjajan start od samog početka i golove u prvom poluvremenu što nije stano za obje ekipe, jer njihovi mečevi obiluju golovima. Meridianbet daje kvotu 2.99 da će Hofenhajm biti taj koji će postići 2 gola u prvom poluvremenu (DI2+).

Zwole-Ajax

Zwole će ugostiti prošlogodišnjeg šampiona Ajax u okviru 12. kola holandske Eredivisie. Naši igrčci znaju da je asocijacija na Holadiju golovi. Tako će biti i ovoga puta jer ekipe krasi holandski gen ofanzivnog fudbala. Meridianbet predlaže za ovaj meč igru GG&G3+ po kvoti  3.59 imajući u vidu formu Ajaxa i igru te ekipe kako u Erediviziji tako i u Ligi Šampiona.

Galatasataj-Rizespor

10.kolo turkse Super Lige nam donosi zanimljiv meč između neprepoznatljivog Galatasaraja i solidnog Rizespora. Ovo nije šampionski Galatasaraj od prošle godine i shodno tome dajemo šansu Rizesporu koju on ne želi ispustiti da uzme skalp šampionu. Meridianbet daje kvotu 4.10 na igru X2&GG koju njegovi igrači ne smiju ispustiti.

Samo u Meridianbet-u, uplati karticom i osvoji Iphone 11!