Miličković: Nijesmo uspjeli da odgovorimo na…

0

U-17 reprezentacija Crne Gore poražena u prvom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo od Italije 0:3.

Selektor naše selekcije Boris Miličković kazao je nakon meča da je Italija kvalitetniji rival, te da naša selekcija nije uspjela da odgovori na pravi način .

Italija je u ovom susretu bila kvalitetnija, stvorila više povoljnih prilika i postigla tri gola, od kojih dva poslije naših grešaka, izgubljenih lopti i neodlučnih reakcija. Što se naše igre tiče, nijesmo uspjeli da odgovorimo na pravi način i iskoristimo njihove slabosti u zadnjoj liniji, a golovi koji su primljeni praktično u dva minuta odredili su dalji tok utakmice. U drugom poluvremenu smo pokušali da uradimo nešto više, ali nijesmo bili dovoljno konkretni na sredini terena i na protivničkoj polovini. Falilo nam je i agresivnosti na sredini terena da napravimo pritisak na njihov vezni red. Moramo izvući pouke iz ove utakmice i pripremiti se kako bismo odigali bolje protiv domaćina Gruzije. To nam je u ovom trenutku najvažnija utakmica u kvalifikacijama – kazao je selektor Boris Miličković.