MILINKOVIĆ: Nije dobro kad u prvom kolu ne pobijedite

1

Trener Budućnosti Mladen Milinković nije bio zadovoljan nakon derbija sa timom Dečića.

Meč je okončan rezultatom 2:2.

-Mislim da je dosta dobro prvo poluvrijeme sa naše strane i vrlo loših 25-30 minuta u drugom. Pred kraj utakmica smo pokušali da napadnemo, ali bilo je kasno. Slađi bod pripao je Dečiću. Imali smo sve u svojim rukama, ali nažalost nijesmo uspjeli da sačuvamo to i eventualno postigemo treći gol da riješimo utakmicu. Nije dobro kad u prvom kolu ne pobijedite kod kuće, posebno protiv direktnog konkurenta. Ali, ako budemo ovako igrali 90 minuta, ne bi trebalo da imamo problema na kraju šampionske trke. To sam rekao i igračima. Ostaje žal što nijesmo osvojili tri boda, nijesmo zadovoljni rezultatom, ali moramo biti svjesni da smo imali dobrog rivala – kazao je nakon meča Mladen Milinković.