Mlada reprezentacija poražena od Slovenije

0

Mlada reprezentacija Crne Gore poražena je u juče odigranom prijateljskom meču sa Slovenijom – 1:0.

Duel na DG areni odlučen je praktično na startu utakmice. Nakon prekida sa desne strane u petom minutu, lopta se odbila do Aljaža Antolina, koji je bio precizan udarcem sa dvadesetak metara.

– Poremetio nas je taj rano primljeni gol. Ipak, uspjeli smo da stvorimo nekoliko šansi. Generalno, ofanziva je dosta dobro izgledala, dok smo u defanzivi morali mnogo bolje, vidjelo se i koliko nam nedostaje nekoliko važnih igrača. Nadam se da ćemo uspjeti da se popravimo u utakmici sa Albanijom, kazao je selektor Miodrag Vukotić.

,,Sokoli” su nakon primljenog gola zaigrali bolje i zaprijetili u sedmom minutu, preko Ognjena Bakića. Ipak, njegov udarac završio je pored gola. Bakić je bio u šansi i u 42. minutu, nakon akcije Dušana Vukovića i Nikole Janjića. U nastavku je u dobroj prilici bio i Andrija Radulović u 51. minutu, Vuković minut kasnije, a Igor Pajović u 78. minutu. Međutim, rezultat se nije mijenjao.

Naredni prijateljski duel ,,sokoli” igraju sa Albanijom, 20. novembra od 13 časova na Gradskom stadionu u Podgorici.

Crna Gora – Slovenija 0:1