Novi poraz Crne Gore

0

Kadetska reprezentacija Crne Gore poražena je i u drugom prijateljskom susretu sa vršnjacima iz Bosne i Hercegovine.

Rezultat je bio istovjetan onome u utorak – 2:0, a i situacija na terenu je bila slična. Izabranici Radovana Kavaje nijesu iskoristili odlične šanse koje su stvorili, dok su gosti, uz dva postignuta gola, kontrolisali ritam igre.

Najbolju šansu za ,,sokole“ propustio je Bojan Pavićević u 23. minutu, kada je promašio gol sa nekoliko metara poslije lopte Vladimira Perišića.

Bosna i Hercegovina uzvratila je šansama Aldina Mešića u 27. i Mateja Šakote u 38. minutu, a dobru igru krunisala je u 50. minutu. Antonio Prskalo krenuo je u solo prodor, koji je završen pogotkom.

Konačan rezultat postavio je dvadesetak minuta kasnije Nermin Bijelonja, da bi u periodu od 81. do 90. minuta Crna Gora stvorila tri dobre situacije. Ipak, neprecizni su bili Pavićević, Medo Juković i Mitar Globarević.

CRNA GORA – BOSNA I HERCEGOVINA 0:2