Poraz Crne Gore nakon jedanaesteraca

0

Kadetska reprezentacija Crne Gore poražena je od Jermenije u posljednjem kolu UEFA Razvojnog turnira.

U regularnom toku utakmice nije bilo golova, tako da je pobjednik odlučena poslije izvođenja jedanaesteraca, gdje su igrači Jermenije bili precizniji – 5:4.

Izabranici Slobodana Draškovića imali su nekoliko izglednih šansi za gol. Ognjen Bakić je u 54. minutu šutirao pored gola nakon solo prodora, u 67. je Lazar Mijović bio neprecizan u situaciji ,,jedan na jedan” sa golmanom Jermenije, dok je u 71. Eldin Rastoder pogodio prečku.

– Mislim da smo danas odigrali mnogo bolje nego u prethodnoj utakmici. Svih 80 minuta bili smo bolja ekipa, imali i dosta šansi za gol, uspjeli da pogodimo prečku. Falio nam je gol da bismo u potpunosti bili zadovoljni. Bitno je da napredujemo kao tim i da igrači prihvataju zahtjeve stručnog štaba, istakao je selektor Drašković.

Posljednji meč na turniru ,,sokoli” igraju 30. aprila od 14 časova protiv Bosne i Hercegovine.

CRNA GORA – JERMENIJA 0:0, NAKON PENALA 4:5