PSG u problemima! U najgorem mogućem trenutku u goste im dolazi Marsej!

2

PSG večeras od 21:00h u okviru 3. kola Lige 1 na stadionu “Parc des Princes” dočekuje Marsej.

Ukoliko još uvijek nemate nalog na sajtu meridianbet.me, registrujte se OVDJE i sportska kladionica Meridian vam poklanja bonus u iznosu od 5eur i 100 besplatnih spinova!

Kako znate, u ekipi Parižana fali nekoliko igrača iz prve postave koji su pozitivni na korona virus. Ne bi to toliki problem bio za njih da to nisu sve prvotimci i najbolji igrači tima. Takvo stanje dovelo je do poraza od Lensa, a Tomas Tuhel danas ima velikih kadrovskih problema jer u goste dolazi sjajni Marsej. Meridian i dalje drži visoko kotiranu pobjedu Marseja koju plaća kvotom 4.40. Pa kad izađu u najboljim sastavima Marsej ima šanse, a sada su mnogo povećane.

Tuhel bi znao da odigra na rezultat da bar u timu ima jednog klasnog napadača. Ali njegovu viziju nema ko da prenese u djelo. Oslanja se na mlade klince iz škole koji su uputili samo jedan šut u okvir gola protiv Lensa. Da ih i Marsej zadrži na ‘nuli’ D0 Meridian vam nudi fanatstičnu kvotu 7.50.

Marsej ulazi u meč posle sjajne pobjede nad Brestom 3:2. Ono što pravi razliku od prethodne sezone je njihova spremnost da napadnu od starta. Tako su posle 27 minuta u Brestu vodili sa 2:0. Da danas pobijede u prvih 10 minuta meča Meridian vam nudi fenomenalnu kvotu 10.