Slijepi miševi ne dopuštaju prilaz pećini!

0

Valensija dočekuje u okviru 1. kola La Lige gradskog rivala Levantea na stadionu “Mestalla” od 21:00h.

Ukoliko još uvijek nemate nalog na sajtu meridianbet.me, registrujte se OVDJE i kao poklon dobrodošlice sportska kladionica Meridian vas čašćava bonusom u iznosu od 5eur i 100 besplatnih spinova!

Prošla sezona nije ispunila očekivanja na Mestalji. Nisu obezbijedili plasman u evropska takmičenja i uopšte nisu ličili na sebe kroz čitavu sezonu. Da su radili na kreativnosti i spremanju za ovu govore i pobjede u prijateljskim mečevima. Slavili su u tri od četiri duela. Na ruku im ide i dobra statistika u duelima sa Levanteom.  Na poslenjih 14 duela na Mestalji nemaju poraza. Vjerujemo u njihovu pobjedu, a Meridian vam nudi sjajnu kvotu 2.15.

Veoma zanimljiv podatak vidjeli smo u prijateljskim mečevima Valensije. Postigli su šest golova i svih šest u drugom poluvremenu. Očigledno će to biti njihov najefikasniji period ove sezone. Da već večeras drugo poluvrijeme bude njihovo najefikasnije Meridian vam nudi sjajnu kvotu 2.43.

Ovo je usko povezano sa igrom na pol/kraj X-1. Ali Meridian vam nudi mnogo veću kvotu 5.40 koju možete povećati na 10 ako dodate da će biti 2-4 gola X-1&2-4.

Još jednu igru izdvajamo iz ponude. Pobjeda Valensije i vise golova i drugom poluvremenu 1&2> zvuči dobitno. E pa, Meridian vas časti kvotom 4.05. Samo izvolite!