Real ponovo ispustio priliku, Sevilja nije imala sreće

0

Real Madrid i Sevilja su odigrali meč u kojem nijedan tim nije zadovoljan izaša sa terena stadion Alfredo di Stefano. Meč je završen 2:2, a pobjeda je i jednima i drugima garantovala šansu za šampionsku titulu.

Doduše, real još uvijek ima tu šansu, ali biće daleko teže jer ponovo nisu iskoristili gubitak bodova Atletiko Madrida.

Sevilja je povela u 22. minutu. Navas je centrirao sa desne strane, Rakitić je dodao glavom do Fernanda koji vara čuvara i šalje loptu iza leđa Kurtoe.

Real je izjednačio u 66. minutu preko Asensija potšo je tek ušao u igru. Deset minuta Kanije Sevilja opet dolazi do vođstva, pošto je Rakitić sa bijele tačke bio precizan.

Ipak, Real izbjegava poraz u petom minutu nadoknade vremena i to preko Edena Azara. Belgijanac koji se našao na stubu kritika svih u Madridu „pogođen“ je loptom od strane Krosa posle šuta i lopta je skrenula u gol gostiju.