Ronaldo donio Mančesteru trijumf u finišu, Juventusov minimalac protiv Čelsija, Salcburg bolji od Lila!

0

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Viljareal rezultatom 2:1 na „Old trafordu“, Juventus je pred svojim navijačima rezultatom 1:0 pobedio Čelsi dok je Salcbrug sa 2:1 bio bolji od Lila, u okviru drugog kola grupne faze Lige šampiona.

Junajted je uspeo da se spasi od naleta Španaca u prvom poluvremenu, u kojem nije bilo golova. U drugom delu meča, Alkaser na asistenciju Danjume dovodi u vođstvo Viljareal u 53. minutu. Samo sedam minuta kasnije izjednačenje Junajtedu donosi Teles. Sva tri boda „Crvenim đavolima“ doneo je još jednom Ronaldo u petom minutu nadoknade, nakon asistencije Lingarda.

Juventus je kao domaćin pobedio Čelsi rezultatom 1:0, iako je pre meča važio za autsajdera. Prvi deo igre završen je bez golova, a čovek odluke bio je Kjeza koji je u 46. minutu, na startu drugog poluvremena, pogodio nakon asistencije Bernardeskija. Čelsi je dominirao u nastavku, ali nije uspeo da stigne ni do izjednačenja.

Salcburg je prednost protiv Lila stekao u 35. minutu nakon što je iz penala pogodio Adejami. Isti igrač realizovao je uspešno još jedan jedanaesterac, u 53. minutu. Nadu je gostima vratio Jilmaz u 62. minutu, ali Lil nije uspeo ni do boda na ovom gostovanju.