Šahtjor još bolji!

0

Šahtjor u revanš meču osmine finala Lige Evrope večeras od 18:55h dočekuje Volsfburg na stadionu “NSC Olimpiyskiy” u Kijevu.

Registruj se OVDJE. Meridian ti daruje 5€ bonusa i 100 besplatnih spinova!

Nakon sjajne igre iz prvoga meča i zaslužene pobjede od 2:1,Šahtjor u revanšu ima sve u svojim rukama da završi posao. To je jako iskusna ekipa, sa mnogo većim stažom u evropskim takmičenjima od Volfsburga i zato mu dajemo prednost da će doći do pobjede i večeras. Meridian vam nudi sjajnu kvotu 2.30 na ‘keca’.

Osim što igraju veoma dobro, Šahtjor ne umije da se brani. Njegova igra se zasniva na totalnom napadu i često znaju primiti gol. Da bude 1&3+ večeras Meridian vam nudi odličnu kvotu 3.90 kao i fenomenalnu kvotu 4.65 za igru 1&GG.

U prethodnom meču promašili su penal u prvom poluvremenu za vođstvo od 0:2. Da večeras to ne bude slučaj nego da postignu dva gola u prvom poluvremenu Meridian vam nudi sjajnu kvotu 6.40.

Ukoliko steknu vođstvo u prvom poluvremenu tako će se šanse Volsfburgu smanjivati i moraće krenuti ofanzivnije. Tako da u drugom poluvremenu očekujemo da oba tima saju gol IIGG. Meridian vam za ovu igru daje super kvotu 2.75.

Za još informacija iz svijeta sporta i klađenja,posjetite sajt meridianbetsport.me!