ŠOFRANAC: Mnogima je promakla OVA stvar /VIDEO/

0

Crnogorski fudbal nikako da se vrati u normalu nakon famozne utakmice Mladost DG-Dečić.

Posljednja skandalozna situacija desila se pod Goricom nakon meča Budućnost-Sutjeska kada je golman domaćih Pavličić udario saigrača Ivanovića.

To je ujedno bila i tema jučerašnje emisije “Sportsko popodne”.

Urednik emisije, Nebojša Šofranac je otkrio da su navijači tražili od svojih fudbalera da skinu dresove, što su neki odbili, među njima je bio Ivanović.

Navijači su tražili da svi skinu dresove, razočarani rezultatom. Neki igrači su to odbili, pogotovo Igor Ivanović koji to nije htio onda je došlo do ovakvog sukoba koji je poslije nastavljen i u svlačionici. I tamo su došli navijači da ih “skinu” , pa su ušli i u svlačionicu, i u službene prostorije, totalni haos.

Šofranac je otkrio jednu situaciju koja je mnogima “promakla”.

Mnogima je promakla i stvar oko kapitena Grbića. Brojni svjedoci sa utakmice su mi rekli da je od 50. minuta njega zagrijavao novi trener Brnović, da bi mu u 81. minutu kada je Bojović dao gol za 2-1, rekao “vrati se na klupu, poveli smo, sad ću da ojačam vezni red”. Em što ne igra, em što ga je zagrijavao cijelo drugo poluvrijeme tu je došlo do jedne reakcije, kao Salah-Klop. Pale su teške riječi, uvrede, to je nastavljeno poslije i došlo je ili trener ili kapiten. Tu su pale i neke optužbe kako je i zašto ko došao, da neko nekoga proganja, čak i po političkoj lini. To su strašno osjetljive stvari, ja sam ovo morao da kažem jer to govore svi izvori sa lica mjesta, a bilo bi glupo da to ne saopštim u ovoj emisiji – kazao je Šofranac.