TEKTONSKI POTRESI U ITALIJI: Da li je bio penal za Juve? Navijači ostalih klubova načisto ODLIJEPILI! [VIDEO]

0

Velika prašina podigla se u Italiji nakon što je Juventus u 96. minutu došao do pobjede protiv Đenove iz penala. Meč se završio rezultatom 2:1. Domaći su poveli golom Bonućija u 36 minutu. Samo pet minuta kasnije izjednačio je Kuame.

Ogromna tenzija na meču, tri crvena kartona, dva za goste i jedan za „staru damu“. Činilo se da će meč biti završen neriješeno.

Međutim, nakon što se Kristijano Ronaldo zatekao na desnoj strani šesnaesterca Đenove, krenuo je da napravi dribling unazad, po mišljenju sudije, Sanabrija, koji je ušao u drugom dijelu meča, povukao je Portugalca za dres, i to je bilo dovoljno za najstrožu kaznu.

Najbolji igrač Juventusa uspio je da savlada golmana Radua i donese veliku radost navijačima „stare dame“ koji su tako ostali na 1. mjestu Serije A sa jednim poenom više od drugoplasiranog Intera.

Da li je bio penal za osmostrukog uzastopnog prvaka Italije- prosudite sami.