Trijumf Partizana, nastupili naši reprezentativci

0

Fudbaleri Partizana su u generalnoj probi pred nastavak Linglong Super lige Srbije na stadionu u Humskoj savladali člana Prve Lige, ekipu Zemuna, rezultatom 2:1.

Trener Partizana Savo Milošević odlučio se da 21 fudbaler dobije priliku da odigraju kompletno poluvrijeme.

U drugom dijelu meča šansu su dobili naši reprezentativci Šćekić i Vujačić.

Partizan: Stojković – Miletić, Ostojić, S. Pavlović, Brežančić – Natho, D. Stojković – Marković, F. Stevanović, L. Pavlović – Sadik.

U nastavku su igrali: N. Stevanović, Smiljanić, Vitas, Vujačić, Urošević, Zdjelar, Šćekić, Lakčević, Asano, Ivanović, Matić (od 81. Štulić).

Zemun je susret započeo u sledećem sastavu: Krunić, Stokić, Đalović, Kiso, Pavlović, Ristović, Vasiljević, Mijailović, Križan, Avrić, Njamculović.

Crno-bijeli su postigli dva gola u prvom poluvremenu. Nakon akcije Denisa Stojkovića i Lazara Pavlovića u 19. minutu, Umak Sadik je doveo Partizan u vođstvo. Tri minuta kasnije pogodio je i Lazar Pavlović nakon dobre akcije Filipa Stevanovića i Lazara Pavlovića.

U nastavku je Đorđe Ivanović propustio dvije prilike da poveća prednost Partizana, dok je na drugoj starni iz izgledne pozicije promašio Aleksandar Avrić.

Zemun je do počasnog pogotka stigao 15 minuta prije kraja utakmice, kada je mladi rezervista Veljko Kuzmanović iskoristio grešku odbrane domaćih i savladao Nemanju Stevanovića.