0

KVALIFIKACIJE ZA EVROPSKO PRVENSTVO

GRUPA 1

6.kolo

4 minuta nadoknade vremena

87′ Izmjena (Crna Gora): Pepić je zamijenio Jankovića.

82′ Izmjena (Malta): Brincat je ušao umjesto Mbonga.

74′ Izmjena (Crna Gora): Batrović je zamijenio Mandića.

72′ Izmjena (Malta): Arab je ušao umjesto Ćezarea.

71′ Nova velika šansa Crne Gore. Boljević je ponovo bez probelma prošao, ali šansu nije realizovao.

70′ Izmjena (Malta): Bezina ušao u igru umjesto Giljamijera.

58′ Dobra šansa za Savićevića koji je bio neprecizan.

55′ Žuti karton za Kartala. Čini se da je sudija iz Gruzije poogriješio i da je bio kontrafaul.

50′ Dobra prilika za Maltu, Atardov udarac je blokiran.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

43′ Dobar pokušaj Mandića sa distance završio je tik pored lijeve stative.

37′ Defanzivci Malte nemaju rješenja za Boljevića. Još jedan prodor zaustavljen je faulom iskosa sa desne strane na nekih 20 metara od gola. Janković je izveo slobodan udarac, a Kosović je odlično šutirao međutim golman domaćih je dobro odbranio.

29′ Sjajan prodor Boljevića po desnoj strani saigrači nisu ispratili pa je dobra šansa propuštena.

27′ Nakon vodećeg gola naši igrači bez probelma kontrolišu igru.

18′ GOOOOOOOOOOOOOL KARTAL! Na asistenciju Savićevića koji je sa lijeve strane odlično centrirao.

15′ Reprezentacija Crne Gore preuzima inicijativu. Par pokušaja preko desne strane (Boljević) završilo se bez uspjeha.

11′ Blaga terenaska inicijativa Maltežana, bez ozbiljnijih akcija.