Udineze zaustavlja Sasuolo! Kao nekad ‘iz iksa’!

47

Sasuolo u okviru poslednjeg 38. kola Serije A dočekuje Udineze na “Citta del Tricolore” stadionu od 20:45h.

Nemaš nalog,registruj se OVDJE odmah. Meridian ti daruje 5€ bonusa i 100 besplatnih spinova!

Ovosezonska priča za ova dva tima je završena. Njihovr pozicije su riješene pred današnji duel. Sasuolo malo bolje i hrabrije odigrao pa je zato bolje plasiran dok Udineze ne odustaje od svoje tvrde igre što mu godinama donosi konstantnost u Seriji A. Ali šta da odigramo? Meridian ima resenje.

Imajući u vidu da utakmica nema značaja tako će slabiji tim pokusati da pobijedi. Da uspiju u tome danas Meridian nudi sjajnu kvotu 3.45 na pobjedu Udinezea.

Sasuolo igra veoma ofanzivno,ali čvrstina u odbrani Udinezea zaustavila ih je u prvom meču na nuli. Bilo je tada 3:0 za Udineze. Znaju rešenje za Sasuolov napada pa vjerujemo da će ih i danas zadržati na nuli. Da Sasuolo ne postigne gol D0 Meridian nudi fenomenalnu kvotu 6.60. Vrijedi probati!

Udinezeove pobjede su plod discipline i čvrste odbrane pa potom golovi iz kontra napada. Često kad se obrane u prvom poluvremenu postignu gol i na taj način pobijede u drugom. Da ovakvim raspletom ostvare novu pobjedu X-2 Meridian nudi odličnu kvotu 8.40,a da uz to bude 0-2 gola X-2&0-2 Meridian daje fantastičnu kvotu 19!

Meridianbetsport.me portal je mjesto gdje možete naći najbrže vijesti iz svijeta sporta. Budite u toku!