Hofenhajm koristi kiks Augsburga – 2.15!

0

Hofenhajm će danas od 15.30 sati dočekati ekipu Borusije Menhengladbaha, u okviru 30. kola Bundeslige.

Ajntraht je jučerašnjom pobjedom nad Augsburgom napravio krupan korak ka Evropi i došao do šest bodova prednosti u odnosu na ekipe koje se nalaze na pozicijama sedam i osam.

U igri za Evropu bi, u slučaju današnje pobjede, mogao da se i uključi i Hofenhajm koji bi se bodovno izjednačio da Augsburgom.

Domaća ekipa će željeti da prekine negativan niz, kako u prvenstvenu tako i u međusobnim duelima sa Borusijom Menhengladbah.

U Bundesligi je u posljednjih pet kola Hofenhajm je ostvario svega jednu pobjedu (protiv Augsburga) uz četiri poraza pa bi protiv ekipe iz Menhengladbaha mogao da se vrati na pobjednički put.

Kada su međusobni dueli protiv Menhengladbaha u pitanju današnji gosti su slavili na posljednja četiri duela dok je peti završen neriješenim rezultatom.

Posljednji put ekipa iz Zinshajma je protiv današnjeg protivnika slavila na domaćem terenu prije tri godine (21. aprila), zahvaljujući dvostrukom strijelcu Andreju Kramariću.

Domaćin sa “Prezero arene” je tada nakon 2:0 na poluvremenu stigao do velikog preokreta u nastavku – 3:2.

Očekujemo novu pobjedu domaćina, a Meridian kladionice su za jedinicu spremile najveću kvotu (2.15) koju vam preporučujemo da odigrate.

Ukoliko nemaš meridianbetme nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 50€ + 10 Win&Go rundi +50 kiša free bet-a na igici Super Heli + 100% bonusa na prvu uplatu , BEZ IKAKVIH USLOVA