Titograd slavio na startu!

0

KMF Titograd upisao je pobjedu u prvom kolu grupe C preliminarne faze kvalifikacija za Futsal Ligu šampiona.

Crnogorski predstavnik je pred svojim navijačima u dvorani hotela ,,VOCO“ savladao gruzijski Georgijans rezultatom 4:3.

Gruzijci su poveli pogotkom Iraklija Todue na isteku desetog minuta. Ipak, Titograd je preokrenuo zahvaljujući Nikoli Cimbaljeviću i Goranu Deliću. Todua je ubrzo vratio meč u egal, međutim, Cimbaljević je u 29. minutu pogodio i tako najavio trijumf. Isti igrač je svojim trećim golom na utakmici u 37. minutu približio Podgoričane cilju, da bi Nikoloz Gabričidze desetak sekundi prije kraja postavio konačan rezultat.

Prvi meč premijerne runde završen je ubjedljivom pobjedom Ajndhovena, koji je sa 5:0 savladao Europu sa Gibraltara.

U drugom kolu grupe, Titograd će večeras od 20:30 časova igrati sa Europom.

Plasman u glavnu fazu kvalifikacija izboriće prvoplasirana ekipa, kao i najbolja drugoplasirana iz neke od osam grupa.